מי אני

אודליה תזונה מבריאה- מטפלת בתזונה וריפוי טבעי לאיזון הורמונלי

היי, נעים להכיר!
אני אודליה, בת 42 נשואה+ 3, גרה במושב גבעת יערים עם משפחתי.
נהנית לצייר, לשחות ולצאת לטיולים ארוכים בטבע, עם או בלי הילדים והכלבה.

אני בעלת תואר שני, מאזנת בין הרפואה המודרנית למסורתית. מתמחה באיזון הורמונלי. אני עובדת עם נשים שעברו חוסר איזון של בלוטת התריס, בייחוד אחרי לידה- עברתי את המצב הזה בעצמי והצלחתי להתאזן! בדרכים טבעיות בלבד, בתוך חודש אחד!
לאחר שסיימתי תואר שני במדעי הרפואה באוניברסיטה העברית (התמחיתי בנושאי הריון ומצבי דלקת) ולאחר שהפכתי לאמא חויתי חוסר איזון של בלוטת התריס.
זו היתה תקופה מאתגרת. כסטודנטית לנטורופתיה ואמא לתינוקת קטנה בדקתי על עצמי ממש את נושאי הלימוד… אחרי הלידה של הבת הבכורה שלי נוצר אצלי חוסר איזון בבלוטת התריס והציעו לי ליטול תרופות. המחשבה הראשונה היתה לקחת- הרי אם הרופא אומר שהמצב קשה, ויש לו תרופה להציע אז לוקחים… אבל אחרי שחקרתי לעומק, כדרכי, בצורה מדעית, הבנתי שתחליפי ההורמון לבלוטה לא מומלצים לנטילה לאורך זמן. המשכתי לחקור את כל שיטות הריפוי הטבעיות, וכך הצלחתי, תוך חודש אחד בלבד, לאזן את בלוטת התריס שלי.
מאז עברו כמה שנים, אני שומרת על עצמי וממשיכה להיות מאוזנת. 

אני מטפלת ב- 3 קליניקות:
בירושלים, בשכונת גילה- בקליניקה נעימה עם גישה נוחה מאד לתחבורה ציבורית.
בגבעת יערים בקליניקה ה'ירוקה' והיפה שלי, עם גישה לעגלות.
וגם- במבשרת ציון, במיקום מרכזי.

לעולם אשאר ביולוגית חוקרת ומדענית, אבל גדלתי והתפתחתי והיום אני משלבת בין הריפוי הטבעי הוליסטי, עם ראיה מפוכחת ומדעית. בנטורופתיה אנחנו מייחסים משקל רב לקשר שבין הגוף והנפש ולשילוב של ידע עדכני מהרפואה המודרנית יחד עם גישה מסורתית והוליסטית.
אני לא מתנגדת לרפואה הקונבנציונלית, אני מגיעה מתוכה, מכירה את יתרונותיה וגם את מגבלותיה, אבל בעיקר- מודעת להצלחות של הריפוי הטבעי שמסייע לגוף לרפא את עצמו במצב חולי.
אני עובדת עם הרופאים ומבררת מה קורה בגוף באמצעים הקונבנציונליים כמו בדיקות דם ואחרות. במקביל אני מאבחנת בדרכים הוליסטיות, כמו אבחון בגלגל העין (אירידיולוגיה), כפות הרגליים (רפלקסולוגיה) והלשון. בהמשך אני משתמשת בטכניקות נטורופטיות שונות ככלי טיפוליים שכולל תזונה, צמחי מרפא, שמנים אתריים, תוספי תזונה, והקניית אורח חיים בריא. במקרים מסוימים גם דמיון מודרך ו-NLP.

לעולם אשאר ביולוגית חוקרת ומדענית, אבל גדלתי והתפתחתי והיום אני משלבת בין הריפוי הטבעי הוליסטי, עם ראיה מפוכחת ומדעית

אודליה הופמן חרזי
Open chat
נעים להכיר:) שמי אודליה ואני כאן כדי לענות לך על כל שאלה